"Strengthening Newborn Intensive Care", Dr Adik Levin MD, Ph.D, MSc.D.FABM. PDF Prindi Saada link
Uudised - 2013
   
Kallid kolleegid,  
   
Dr. Adik Levin valmistab ette pöördumist ÜRO Lasteõiguste Komiteele, WHO (Genf) ülemaailmsele kontorile, WHO (Kopenhaagen) euroopa kontorile ja UNICEF-i peakontorile, pööramaks nii meie kui kogu maailma tähelepanu laste ja perede õiguste kaitsele haiglates, sooviga humaniseerida neonataalset meditsiini.  
See kiri on tervishoiutöötajatele üleskutseks ja teadvustamiseks, et Baby Friendly Hospital Initiative (BFHI) on keskendunud perede ja laste huvide kaitsele ning meie eesmärk peab olema seda külge igas haiglas edasi viia!  
Kuna idee algatus tuli Eestist, ootab dr. Levin oma pöördumisele Teie toetust, allkirjade kogumist Eesti kolleegidelt ja organisatsioonidelt.  
Tänaseks on pöördumise toetuseks allakirjutanud paljud spetsialistid üle maailma.
Eesti Perinatoloogia Selts ootab pöördumisele oma liikmetelt aktiivset toetust.
 
EPS liikmed ja mitteliikmed, kes toetavad ja on nõus lisama oma allkirja pöördumisele, palume seda teha klikkides nupule "Toetusallkiri". Kogutud toetusallkirjad edastab EPS dr. Adik Levinile, et need lisada nimetatud pöördumisele.  
Kui soovite sellele kirjale midagi lisada, siis kõik täiendused on teretulnud (klikkides "Toetusallkiri" ja lisades see "Sisu *" kasti).  
Dr. Adik Levin MD, Ph.D, MSc.D.FABM avalik pöördumine Eesti Lastearstide Seltsi (ELS) ja Eesti Perinatoloogia Seltsi (EPS) presidendi poole.  
vaata lähemalt »